خانه / Uncategorized / طلوع‌کیان: توافقی جدا شدم/ پیشنهاد خاتم را بررسی می‌کنم

طلوع‌کیان: توافقی جدا شدم/ پیشنهاد خاتم را بررسی می‌کنم

علیرضا طلوع‌کیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جدایی‌اش از تیم والیبال پیکان گفت: به هر حال باشگاه پیکان خانه من است و این مجموعه را دوست دارم. علاقمند هستم هرکجا که می‌توانم باشگاه را کمک‌ کنم. پس از اتفاقات هفته نهم به من پیشنهاد دادند که سرمربی تیم شوم و چون مجبور بودم به تیم خودم کمک کنم قبول کرد، اما الان در یک شرایط کاملا حرفه‌ای و با توافق جدا شدم.

او درباره دلیل جدای خود گفت: با توجه به اینکه نیم فصل است و نقل و انتقالات صورت می‌گیرد، مدیرعامل محترم باشگاه معتقد بودن تیم باید به گونه‌ای تقویت شود که به فینال برسد، اما با توجه به موجودی الان و تعداد کم بازیکنانی که آزاد هستند، از نظر من این اتفاق رخ نمیداد و مجبور شدم جدا شوم. چون قول قهرمانی ندادم مدیرعامل محترم اعلام عدم نیاز به بنده کردند که خیلی حرفه‌ای قطع همکاری کردیم. دوست دارم بگویم که بنده استعفا ندادم، توافق دو طرف جدایی بود.

سرمربی سابق پیکان گفت: مدیرعامل محترم‌ فعلی که بنده خیلی دوستشان دارم و فرد حرفه‌ای هستند، نظرشان این است که تیم به فینال برسد، اما از نظر من فینال رفتن شرایط خاص خودش را دارد. الان همه بازیکنان داخلی قدرتمند تیم دارند و باید بتوان نیروی قوی جذب کرد تا به فینال رسید. چون دیدم نمی‌توانم قول فینال بدهم جدا شدم.

طلوع‌کیان درباره پیشنهاد خاتم نیز گفت: حدودا نیم ساعت پیش مدیرعامل خاتم به بنده زنگ زدند که گفتم پس از بررسی شرایط نظر خود را اعلام ‌می‌کنم.

انتهای پیام

درباره gohari