خانه / Uncategorized / عملکرد ستاد خدمات سفر نوروزی در سمنان رضایتبخش است

عملکرد ستاد خدمات سفر نوروزی در سمنان رضایتبخش استبه گزارش ایرنا، سیدشهاب الدین چاوشی روز سه شنبه در بازدید جانشین فرمانده نیروی انتظامی از ایستگاه پلیس دومنظوره سمنان، افزود: از تلاش های انجام شده توسط اعضای ستاد خدمات سفر به ویژه کارکنان تامین کننده نظم و امنیت روزهای پرتردد نوروز 1397 سپاسگزارم.
وی خاطرنشان کرد: دستگاه های مختلف وظایف تعیین‌شده در ستاد خدمات سفر را به خوبی انجام داده اند و اهداف تعیین شده برای اقامت مسافران نوروزی محقق شده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان در این آیین گفت: با ثبت تردد پنج میلیون و 673 هزار خودرو، سفر در محورهای این استان در نوروز امسال هفت درصد افزایش یافته است.
سردار روح الامین قاسمی ادامه داد : نیروی انتظامی با تشکیل قرارگاه نوروزی امام علی(ع) و طرح استقبال از بهار با 113 مصوبه در 13 نشست، رزمایش خود را از 23 اسفند 96 آغاز کرد.
وی در این مدت از افزایش پنج درصدی تلفات سوانح رانندگی در جاده های استان به تعداد یک جان‌باخته بیشتر خبر داد و افزود: 59 درصد تصادفات رانندگی در این استان به خاطر بی‌توجهی راننده به جلو و 68 درصد سوانح منجر به فوت به علت واژگونی و خروج خودرو از جاده بوده است.
وی با اشاره به رخداد 88 درصد سوانح رانندگی استان در محور تهران- مشهد که 65 درصد از آن در این استان قرار دارد، تصریح کرد : احداث توقفگاه، استراحتگاه و مکان هایی برای استراحت رانندگان نیاز اصلی جاده های استان به منظور کاهش تصادفات است.
فرمانده انتظامی استان سمنان، به پهناوربودن استان و سهم بالای محورهای این استان اشاره و تاکید کرد: افزایش سهم کارکنان نیروی انتظامی با توجه به پهناور بودن استان یکی از نیازهای مهم برای پاسخگویی به نیازها و تحقق برنامه ریزی هاست.
وی اضافه کرد : این استان با هشت استان محور ارتباطی دارد که با هفت استان، خودروها در بیش از یک محور تردد دارند که این موضوع نشاندهنده اهمیت افزایش نیرو برای تامین امنیت ترافیکی در این محورهاست.
سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی امروز از چند ایستگاه پلیس در استان سمنان بازدید کرد، این استان با داشتن بیش از پنج هزار کیلومتر جاده که حدود 65 درصد محور اصلی تهران- مشهد را شامل می شود، در تعطیلات نوروزی 97 تعداد 51 ایستگاه پلیس ثابت و سیار برای ارایه خدمات نوروزی در حوزه های امنیت و ترافیک دارد.
سفرهای نوروزی هموطنان از ابتدای طرح خدمات سفر تاکنون، در جاده های استان با ثبت تعداد پنج میلیون و 673 هزار دستگاه خودرو نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد رشد داشته است.
سالانه بیش از 15 میلیون مسافر از محورهای ارتباطی سمنان عبور می کنند.
6103/6026انتهای پیام /*


درباره gohari