خانه / Uncategorized / عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی به عزم ملی نیاز دارد

عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی به عزم ملی نیاز داردبه گزارش ایرنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی شامگاه پنجشنبه درجریان بازدید از کلینیک تخصصی مهرانه در گفتگو با خبرنگاران افزود: امروز صحنه اصلی مبارزه ، صحنه اقتصادی است چرا که دشمن همه تمرکز خود را بر این حوزه قرار داده است.
وی اظهار کرد: مسئولان کشوری نیز مصمم هستتد اقتصاد را به جایی برسانند که تحت فشار هیچ تحریم و محدویتی قرار نگیریم.
سرتیپ حاتمی افزود: کارهایی که انجام شده و یا در حال انجام است، این بحث را به یک سطح قابل قبولی رسانده اما تا سطح ایده ال که درواقع مردم بتوانند در آسایش و رفاه کاملی زندگی کنند، به طور قطع فاصله زیادی داریم و با عزم ملی این مسیر طولانی طی شود.
وی همچنین در بازدید ازمهرانه ( انجمن حمایت از بیماران سرطانی) نیز گفت: مهرانه با حمایت100 درصدی مردم و خیرین تاسیس شده و مجموعه ای که پشتیبانی مردم باشد، نه محروم شدنی و نه تحریم شدنی است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: وسعت خدمتگزاری مهرانه در حوزه خدمات رادیوتراپی و اسکان به بیماران سراسر کشور و ارائه خدمات رایگان ( 85 تا 100 درصدی) دارو، جراحی و پاراکلینیکی به بیماران داخل استان زنجان و مناطق تابعه بسیار ارزشمند است.
وی اظهار کرد: انجمن حمایت از بیماران سرطانی ( مهرانه ) در مسیر اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری گام های بزرگی برداشته و این عین اقتصاد مقاومتی است.
سرتیپ حاتمی خاطرنشان کرد: به عنوان یک زنجانی به شهری که مردمان آنها با روحیه انسانی و عشق به همنوع مجموعه ای به نام مهرانه خلق کرده است، افتخار می کنم.
به گزارش ایرنا، مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه برای برآورد نیازهای بیماران مبتلا به سرطان، در زمینی به مساحت 18 هزارو 900 مترمربع طراحی و احداث شده و از این وسعت، 12 هزار مترمربع به فضاهای تحقیقاتی، آموزش و پیشگیری، تشخیصی و درمانی و همچنین 1800 مترمربع نیز به فضای اقامتی (مهمانسرا) اختصاص داده شده است.
مجموعه مهرانه از سال85 تاسیس شده و مرکز رادیوتراپی آن سال 93 آغاز به کار کرده است.
7320/6085
خبرنگار: اعظم شامی *** انتشار : رویا رفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari