خانه / Uncategorized / عملیات اجرائی تعریض محور هپرو – صیدون آغاز شد

عملیات اجرائی تعریض محور هپرو – صیدون آغاز شدابراهیم شیخ رییس اداره راه و شهرسازی باغملک روز یکشنبه در حاشیه این مراسم در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تعمیر و تعریض محور دهستان هپرو به روستای پسکره، با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد و 500 میلیون ریال در طول مدت هشت ماه انجام خواهد شد.
وی افزود:با توجه به کوهستانی بودن مسیر و مشکلات مردم در رفت و آمد، هزینه‌های زیادی برای تعمیر و نگهداری این محور انجام می‌شود که با تکمیل این پروژه این هزینه ها به حداقل خواهد رسید.
رییس اداره راه و شهرسازی باغملک افزود: چند نقطه حادثه خیز این محور نیز شناسایی شده است که در همین پروژه نسبت به اصلاح آنها اقدام خواهد شد.
رحیم کردی رییس اداره آب و فاضلاب روستایی باغملک نیز درباره افتتاح فاز اول طرح انتقال آب به دهستان هپرو گفت: با افتتاح فاز اول این طرح، آب رسانی به پنج روستای سرمورد، زیر مورد، پسکره، دورتو و آب انارک انجام شد.
وی افزود: در فاز دوم این طرح نیز آب رسانی به سه روستای همجوار و افتتاح یک تصفیه خانه نظر گرفته شده است و این تصفیه خانه پیشرفت فیزیکی 60 درصد دارد و سعی می‌کنیم در سال جاری افتتاح شود.
شهرستان باغملک در شرق استان خوزستان قرار دارد و فاصله آن تا اهواز 143 کیلومتر است.
محور باغملک به صیدون یکی از مسیرهای حادثه خیز شهرستان باغملک است با تکمیل عملیات تعریض و تعمیر آن ، میزان تصادفات در آن کاهش چشمگیری خواهد داشت.
مردم دهستان هپرو، در سالیان گذشته با مشکل تأمین آب شرب مواجه بودند که با افتتاح فاز اول طرح انتقال آب به روستاهای آن، مقداری از مشکلات آنها حل خواهد شد.
9434/6064انتهای پیام /*


درباره gohari