خانه / Uncategorized / عملیات اجرایی احداث تاسیسات گاز مایع در اندیمشک آغاز شد

عملیات اجرایی احداث تاسیسات گاز مایع در اندیمشک آغاز شدبه گزارش خبرنگار ایرنا ، فرماندار اندیمشک در این آئین گفت:جا نمایی محل احداث تاسیسات گاز مایع شرکت بوتان گاز در اندیمشک با توجه به اهمیت سلامت شهروندان و توجه به شاخص های زیست محیطی صورت گرفته است.
پیمان جهانگیری با بیان اینکه نشست های متعددی با مسئولان این شرکت برای جابجایی تاسیسات گاز مایع از هسته مرکزی شهر اندیمشک برگزار شده است افزود:با توجه به اهمیت موضوع سلامت مردم و تبعات ناشی از وجود مخازن بوتان در هسته مرکزی شهر ، مراحل واگذاری زمین در خارج از محدوده شهری انجام شد.
به گزارش ایرنا عملیات اجرایی احداث تاسیسات گاز مایع شرکت بوتان گاز اندیمشک در زمینی به مساحت 1،5 هکتار در شهرک صنعتی شماره 2 اندیمشک آغاز شد.
شرکت گاز بوتان در کوی فرهنگیان اندیمشک واقع و گاز مایع مورد نیاز ساکنان شهرهای شمالی خوزستان را از طریق سیلندرهای گاز خانگی تامین می کند.
بوی ناشی از متصاعد شدن گاز در سال های گذشته مشکلاتی برای شهروندان اندیمشکی ایجاد کرده بود.
در سال های اخیر این شرکت از سوی برخی دستگاههای اداری شهرستان بر اساس مواد قانونی و مشکلات زیست محیطی و تهدیدهای دیگر با دستور قضایی پلمب شد که در نهایت با خالی شدن تعدادی از مخازن و برنامه ریزی برای انتقال به محل جدید فک پلمب گردید.
6 مخزن گاز مایع هر یک به ظرفیت 60 تن گاز در این شرکت فعال بود.
7281/6068
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناهانتهای پیام /*


درباره gohari