خانه / Uncategorized / عملیات اجرایی پروژه های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سریع تر آغاز شود

عملیات اجرایی پروژه های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سریع تر آغاز شودبه گزارش خبرنگار ایرنا، فریدون همتی عصر شنبه در نشست بررسی و پیگیری احداث پروژه های ستاد اجرایی امام (ره) در هرمزگان که با حضور جمعی از مدیران ارشد این ستاد برگزار شد، اظهار داشت: این دو پرژه نقش بسزایی در اشتغالزایی ، ارزش افزوده و درآمدزایی خواهد داشت و از همین رو باید روند صدور مجوزها برای آغاز این دو پروژه شتاب بیشتری به خود گیرد.
وی ادامه داد: احداث پالایشگاه هرمز در سواحل مکران در شهرستان جاسک موجب توسعه هرچه بیشتر این منطقه می‌شود که نیاز به همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی استان برای صدور مجوز و آغاز عملیات اجرایی دارد.
استاندار هرمزگان گفت: پروژه پتروشیمی پاک در کنار پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بندرعباس احداث می‌شود که موجب تکمیل زنجیره پالایشگاه ستاره خلیج فارس و پالایشگاه هرمز خواهد شد و ما وظیفه داریم کمک کنیم تا مقدمات احداث این پروژه ها فراهم شود.
وی خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با تمام توان ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم در سراسر کشور را در دستور کار خود قرار داده و همه ما باید به اجرای برنامه های این ستاد کمک کنیم.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشار:خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


درباره gohari