خانه / Uncategorized / غیبت اوبامیانگ برابر یونایتد به دلیل وخامت حال مادرش

غیبت اوبامیانگ برابر یونایتد به دلیل وخامت حال مادرش

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، پیر امریک اوبامیانگ ملی پوش گابونی آخر هفته گذشته در جریان شکست آرسنال در دور چهارم جام حذفی برابر ساوتهمپتون غایب بود و همچنین در دیدار برابر همین تیم در لیگ برتر نیز به میدان نرفت.

مایکل آرتتا روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: من نمی دانم  او  برای بازی با یونایتد در دسترس خواهد بود  یا خیر ولی بعید است بتواند به میدان برود. من دیروز با او صحبت کردم. در حال حاضر اوضاع بهتر شده است اما باید منتظر بمانیم و ببینیم. او کاپیتان ما و یکی از مهمترین بازیکنان است. ما همه تلاش خود را می کنیم تا او را در سریعترین زمان ممکن داشته باشیم   اما می فهمیم که او روزهای سختی را پشت سر گذاشته است. او مجبور بود از خانواده اش حمایت کند و کاملا او را درک می کنیم.

نیکولاس پپه و الکساندر لاکازت گلهای خود در جریان پیروزی  برابر ساوتهمپتون را به اوبامیانگ تقدیم کردند. 

اوبامیانگ روز چهارشنبه در توئیتی نوشت: مادرم  شرایطی را تحمل می کند که من مجبور هستم کنار او باشم. او اکنون خیلی بهتر شده است و من امشب به خانه برمی گردم. من بیش از همه از پزشکان و پرستاران تشکر می کنم که به مادرم کمک می کنند. اکنون بیش از هر زمان دیگری مصمم هستم که کار خود را ادامه دهم.

منابع نزدیک به ساکرنت گفته اند که مسائل قرنطینه ای وجود دارد و اوبامیانگ باید آزمایش COVID-۱۹ را  نیز انجام دهد و به همین خاطر نمی تواند برابر منچستریونایتد به میدان برود.

توماس پارتی ، کایران تیرنی  و امیل اسمیت روو دیگر بازیکنان آرسنال هستند که نمی توانند تیمشان را در بازی حساس با منچستریونایتد در لیگ برتر که روز شنبه انجام می شود همراهی کنند.

انتهای پیام

درباره gohari