خانه / Uncategorized / فاز نخست پالایشگاه پلدختر در کوتاه ترین زمان تکمیل شود

فاز نخست پالایشگاه پلدختر در کوتاه ترین زمان تکمیل شودبه گزارش ایرنا سیدموسی خادمی روز یکشنبه در آیین آغاز به کار عملیات اجرایی پالایشگاه پلدختر افزود: این طرح فناوری جدیدی است که خود سرمایه گذار آن را مطرح کرده و براساس ظرفیت های بومی شهرستان طراحی شده است.
وی اظهار کرد: شهرستان پلدختر با وجود منابع نفتی و قرار داشتن در مسیر خط انتقال لوله نفت دارای مزیت احداث مینی پالایشگاه است.
استاندار لرستان افزود: سرمایه گذار بخش خصوصی با توانمندی های خود و بدون تسهیلات بانکی در شهرک صنعتی سراب حمام پلدختر که تاکنون هیچ اقدامی در آن صورت نگرفته است طرح را آغاز می کند.
وی گفت: دولت در راستای حمایت و همکاری با بخش خصوصی در کمترین زمان ممکن مجوز طرح را صادر کرده و در راستای امتیازهای خدماتی نیز همکاری لازم را انجام داده است.
خادمی با بیان اینکه دولت نیاز سرمایه گذار را فراهم کرده است، افزود: سرمایه گذار در کمترین زمان ممکن در راستای امیدواری و انتظار مردم فاز نخست این پالایشگاه را به بهره برداری برساند و در سطح کشور جریان ایجاد کند.
وی از پیگیری نماینده مردم پلدختر در سطح ملی و استانی و تلاش مدیران دستگاه های دولتی درخصوص پالایشگاه تقدیر کرد و گفت: مسئولان باید حمایت استان لرستان و شهرستان پلدختر از سرمایه گذاران را به همگان ثابت کنند.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است .
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/3022
خبرنگار: فاطمه مهرابی ** انتشاردهنده: احسان کردیانتهای پیام /*


درباره gohari