خانه / Uncategorized / فرماندار رفسنجان:مس قطب اقتصادی جنوب شرق کشور است

فرماندار رفسنجان:مس قطب اقتصادی جنوب شرق کشور استبه گزارش ایرنا علیار اسکندری روز یکشنبه در همایـش پدافند غیرعامل در سالن فجر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اظهار کرد: این شرکت در دوران تحریم مورد تحریم سازمان ملل متحد و تحریمهای جهانی قرار گرفته بود.
وی افزود: تحریمهای دشمن علیه ایران اقتصاد کشور را دچار مشکل کرده بود و دشمن در چارچوب برجام و قبل از برجام تصمیماتی علیه ایران گرفته بود در حالی که این مسیر پایانش نتیجه بخش بود .
اسکندری بیان کرد: تحریم اقتصادی و سیاسی و تولد داعش و تکفیری و تقویت بعد نظامی اینها از شگردهای دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بود به این معنی که تولد داعش و تکفیری را در منطقه علیه ایران پدید آوردند و قصد در هم شکستن جبهه مقاومت در سوریه، عراق و لبنان را داشتند تا از این طریق ایران را به زانو دراورند که نتوانستند به این خیال واهی خود برسند.
وی ادامه داد: سناریوی دیگر دشمن تحریمهای اقتصادی علیه ایران بود که شرکت مس نیز در این قالب گنجانیده ه بودند و خوشبختانه شرکت مس ایران از این بحران به خوبی عبور کرده و کارهای موثری را آغاز کرده است.
فرماندار رفسنجان اظهار داشت: امروز با نتیجه بخش شدن برجام ترامپ دیوانه وار به دنبال لغو آن است و آل سعود با هدیه 300 میلیارد دلاری به ترامپ راهکار قوی برای براندازی ایران می خواهد که با تیزبینی رهبر انقلاب اسلامی و سربازان ِ همراه و گوش بفرمان ولی فقیه ، عصبانیت آقایان روز به روز بیشتر می شود ولی جمهوری اسلامی در همه عرصه ها پیشرفت دارد و ثابت قدم است.
اسکندری خاطرنشان کرد: امروز دشمن رفتارهای بیولوژیک را در پیش گرفته و لازمه جمهوری اسلامی با این همه دشمن داشتن امادگی لازم است.
وی بیان کرد: دشمن امروز غرش موشکهای ایرانی را دیده و پهبادهایی برای جاسوسی فرستاد اما جمهوری اسلامی انها را منهدم کرد .
رفسنجان در 110 کیلومتری کرمان قرار دارد.
7433/ 5054
خبرنگار:مریم رضایی** انتشار: بهنام احمدی *انتهای پیام /*


درباره gohari