خانه / Uncategorized / فرماندار: کمبود آب شرب شهرستان نمین حل می شود

فرماندار: کمبود آب شرب شهرستان نمین حل می شودبه گزارش ایرنا ، عاطف ناصری روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات بخش عنبران با بیان اینکه این بخش و شهر نمین در فصول گرما با مشکل کمبود آب شرب مواجه است، افزود: با راه اندازی چاه شماره 3 و لایروبی ، تقویت 2 چاه دیگر و تزریق آب آنها تا آخر تابستان مشکل کمبود آب شرب این 2 شهر حل می شود.
وی با اشاره به اینکه در فصل گرم سال آینده 10 لیتر بر ثانیه بر آب شرب شهرهای نمین و عنبران افزوده می شود، اظهار کرد: چاه شماره 4 تقویت آب شرب نمین و عنبران نیز تا آخر خرداد آماده سازی و وارد شبکه آبرسانی می شود.
فرماندار نمین با اشاره به اینکه در استان اردبیل آب مطمئن وجود ندارد ، افزود: زیرساخت های لازم برای کاهش تنش آبی و همچنین اعتبار لازم برای تامین آب روستای سروآباد در نظر گرفته می شود.
وی گفت: برای فرهنگسرای شهر عنبران تاکنون یک میلیارد و 700 میلیون ریال بودجه اختصاص یافته و در صورت تامین اعتبارات تا هفته دولت این فرهنگسرا افتتاح می شود.
ناصری همچنین در بازدید از عملیات اجرایی جاده دسترسی عنبران به سروآباد افزود: حدود سه میلیارد ریال برای احداث این جاده در نظر گرفته شده و با انجام عملیات زیرسازی سال آینده نیز عملیات آسفالت ریزی انجام می شود.
نمین در 30 کیلومتری شرق اردبیل قرار دارد.
7120/6018انتهای پیام /*


درباره gohari