خانه / Uncategorized / فرماندار: 420 واحد مسکن مهر آستارا آماده واگذاری است

فرماندار: 420 واحد مسکن مهر آستارا آماده واگذاری استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری آستارا به ایرنا ، یونس رنجکش عصر چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر این شهرستان افزود: طی ماه های گذشته برای حل مشکلات مسکن مهر آستارا اقدامات خوبی صورت گرفته و تعدادی از متخلفان ، دستگیر شده اند.
وی اظهار کرد: بر اساس مصوبات جلسات شورای مسکن در آستارا و استان، برای ساماندهی وضعیت متقاضیان و شناسایی افراد واجد شرایط مسکن مهر آستارا، هیات تصفیه تشکیل شد و واحدهای آماده بر اساس اولویت واگذار خواهد شد.
فرماندار آستارا تصریح کرد: متاسفانه مردم در طرح مسکن مهر این شهرستان به علت نبود آگاهی و نظارت کافی در دام افراد سودجو افتاده اند و به دلیل برخی مشکلات حقوقی، روند تشکیل پرونده ها کند است.
رنجکش ادامه داد: بسیاری از اقشار آسیب پذیر به امید خانه دار شدن، در طرح مسکن مهر ثبت نام و اندوخته مالی خود را پس انداز کرده بودند که ساماندهی آنها از اولویت های فرمانداری آستاراست.
کلنگ احداث طرح مسکن مهر آستارا با 900 واحد مسکونی در سال 87 به زمین زده شد و تاکنون فقط 100 واحد از بخش کارگری آن تکمیل و به مالکان واگذار شده است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
دریافت خبر: یوسف هدایتی**انتشاردهنده: کبیری
7105 / 7124/2007انتهای پیام /*


درباره gohari