خانه / Uncategorized / ماجرای دلجویی سعادتمند از پادوانی چه بود؟

ماجرای دلجویی سعادتمند از پادوانی چه بود؟

به گزارش ایسنا، دیروز (سه شنبه)، باشگاه استقلال طی انتشار بیانیه‌ای از طرف احمد سعادتمند از پادوانی دلجویی کرد و به وی قول مساعدت و هرگونه همکاری برای پرداخت مطالباتش از این باشگاه را داد.  

سعادتمند در این پیام رسما از مدافع پیشین آبی پوشان دعوت به عمل آورد برای دیدار حضوری و تجدید خاطرات با همبازیان سابقش در اولین فرصت به تهران بیاید.  

این پیام حاشیه‌های مختلفی به همراه داشت و برخی رسانه‌ها از قول پادوانی اظهاراتی را منتشر کردند که به نظر میرسد پادوانی این پیام را دریافت نکرده است.

این مساله موجب شد باشگاه استقلال طی چند پیام ثابت کند این پیام به دست پادوانی رسیده است و این اتفاقات کاملا واقعی بوده است.

باشگاه استقلال با انتشار این نامه اعلام کرد پیام احمد سعادتمند به پادوانی از طریق ایمیل و واتس آپ ارسال گردیده است.

نامه ارسال شده احمد سعادتمند به لئوناردو پادوانی

همچنین باشگاه استقلال طی انتشار نامه‌ای دیگر، جواب لئوناردو پادوانی را به احمد سعادتمند منتشر کرد. او در این پیام نوشت: «آقای احمد سعادتمند عزیز، نامه شما الآن به دست من رسید و آن را خواندم. در طول مدت مصدومیتم خیلی آدمها از طرف باشگاه استقلال، فدراسیون و وزارت ورزش با وعده‌های دروغین به با من صحبت کردند. امیدوارم همه چیزهایی که در این نامه نوشتید درست باشد چون که تا الآن هیچ کسی برای من کاری نکرده است.»

پیام ارسال شده پادوانی به احمد سعادتمند

انتهای پیام

درباره gohari