خانه / Uncategorized / محمدی: این فصل لیگ فوتسال سطح بالاتری دارد

محمدی: این فصل لیگ فوتسال سطح بالاتری دارد

محمدی: این فصل لیگ فوتسال سطح بالاتری دارد

دروازه بان تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: مردم اصفهان سال‌هاست که منتظر قهرمانی هستند و امیدوارم امسال گیتی پسند این مهم را رقم بزند.

سپهر محمدی دروازه بان تیم فوتسال گیتی پسند در گفتگو با ایسنا در مورد پیوستنش به این تیم و شرایطش پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر گفت: بعد از حدود ۱۱ ماه دوری از گیتی پسند به این تیم بازگشتم. من در این تیم رشد کردم و به تیم ملی رسیدم و خاطرات خوبی از گیتی پسند دارم که امیدوارم با بازگشت دوباره به این تیم بتوانیم دل مردم اصفهان را شاد کنیم.
محمدی در مورد اینکه خیلی ها معتقدند اگر او در بازی فینال فصل قبل بود گیتی پسند قهرمان می‌شد تاکید کرد: نمی شد گفت که اگر من بودم این تیم قهرمان می‌شد اما اگر در آن دو بازی حضور داشتم مطمئنا تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام می‌دادم. نمی توان فوتسال را پیش بینی کرد اما امیدوارم امسال این نتیجه را جبران کرده و به قهرمانی برسیم.
دروازه بان گیتی پسند در مورد اینکه این تیم مدعی قهرمانی این فصل است گفت: کار خیلی سختی در پیش داریم. لیگ امسال سطح بالاتری نسبت به گذشته دارد و این را همه کارشناسان قبول دارند. گیتی پسند تیم خوبی است و عزمش را جزم کرده تا قهرمان شود. بازیکنانی که به تیم اضافه شدند همه از لحاظ فنی و اخلاقی خوب هستند و برای بازیکنانی که از تیم رفتند هم آرزوی موفقیت دارم. خاصیت ورزش حرفه‌ای این رفت و آمدهاست.
محمدی که فصل قبل در تیم گازپروم روسیه توپ می‌زد در مورد مقایسه سطح لیگ این کشور با ایران تاکید کرد: لیگ روسیه فوق العاده سنگین و کم نظیر است. بازی‌ها با زمان بیشتر و فاصله کم برگزار می‌شود و بازیکنان به شدت تحت فشار هستند اما من چندسالی که در ایران بودم سطح لیگ ایران را نیز بالا می‌دانم و اگر از لحاظ سخت افزاری و اقتصادی شرایط بهتر شود می توانیم به این لیگ برسیم.
دروازه بان تیم ملی فوتسال در پایان در مورد شرایط این تیم گفت: به خاطر وضعیت بیماری کرونا شرایط خیلی سخت شده است. البته خود بازیکنان باید این وضعیت را درک کرده و آمادگی خود را حفظ کنند. فوتسال پرچمدار است و باید قهرمان شود و امیدواریم بتوانیم بار دیگر در آسیا روی سکوی نخست قرار بگیریم.
انتهای پیام

درباره gohari