خانه / Uncategorized / مسابقات مشترک دانش آموزی در انتظار چراغ سبز کرونا!

مسابقات مشترک دانش آموزی در انتظار چراغ سبز کرونا!

حسین بابویی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تفاهم صورت گرفته بین فدراسیون دانش آموزی و فدراسیون کشتی به منظور برگزاری مسابقات مشترک کشتی دانش آموزان، اظهار کرد: قرار بود این مسابقات برای اولین بار مدنظر قرار گیرد و مشهد میزبان رقابت ها باشد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا پس از مسابقات استانی که در ۳۲ استان کشور و در رشته های آزاد و فرنگی برگزار شد، کار نیمه تمام ماند و یک هفته قبل از برگزاری این مسابقات مشترک، رقابتها لغو شد.

وی ادامه داد:  همزمان با فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی نیز تفاهمی انجام شده بود تا رقابتهای مشترکی نیز بین فدراسیون ورزش های دانش آموزی و فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در کرج برگزار شود، مسابقاتی که رقابت های استانی آن برگزار شده بود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این مسابقات در مرحله نهایی نیز لغو شد.

رییس فدراسیون دانش آموزی با بیان اینکه مسابقات مشترک در رشته کشتی و ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی لغو نشده است، بیان کرد: در انتظار بهبود اوضاع از نظر شیوع ویروس و مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم تا برگزاری مسابقات را در دستور کار قرار دهیم.

بابویی با تاکید بر اینکه به دنبال آن هستیم تا در حوزه ورزش دانش آموزی از فعالیت های جزیره ای و پراکنده پرهیز شود، عنوان کرد: برگزاری مسابقات به صورت متمرکز و با کیفیت در رشته های دانش آموزی در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم با همکاری مشترک با سایر فدراسیون ها در ادامه شاهد توسعه و برگزاری مسابقات مشترک در سایر رشته ها باشیم. سال گذشته رشته کبدی و کشتی پهلوانی شاهد برگزاری مسابقات مشترک در حوزه دانش آموزی بود و پس از آن نیز رشته کشتی اضافه شد.

انتهای پیام

درباره gohari