خانه / Uncategorized / معابر شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس بهسازی می شود

معابر شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس بهسازی می شودبه گزارش ایرنا، ایرج حیدری عصر یکشنبه در بازدید از عملیات پاکسازی و بهسازی شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس که با حضور فرماندار و جمعی دیگر از مسوولان انجام شد، اظهار داشت: بهسازی و پاکسازی معابر و خیابان های این شهرک و ایجاد آسایش برای مردم نیازمند کاری جهادی است.
وی با تاکید بر پیگیری دستور استاندار هرمزگان در خصوص بهسازی معابر این شهرک در مدت 48 ساعت، افزود: در مسیر خدمت رسانی به مردم هیچ گونه تعللی قابل بخشش نیست.
مشاور عالی استاندار هرمزگان بر ارائه خدمات مناسب توسط دستگاه های اجرایی به مردم تاکید کرد و گفت: در صورت مشاهد تعلل با دستگاه مربوطه طبق قانون برخورد خواهد شد.
حیدری خاطرنشان کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل استان نیز در امر بهسازی خیابان های شهرک پیامبر اعظم (ص) به کمک شهرداری منطقه سه بندرعباس آمده و البته مردم نیز باید اهتمام جدی در حفظ و نگهداری محله سالم داشته باشند.
در مجموع 56 هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان وجود دارد که از این شمار 40 هزار واحد در شهرهای بالای 25هزار نفر (بندرعباس، میناب و رودان) و 16 هزار واحد نیز در شهرهای زیر 25 هزار نفر است.
ازمجموع واحدهای مسکن مهر هرمزگان 36 هزار واحد در شهرک پیامبراعظم (ص) بندرعباس به عنوان بزرگترین طرح مسکن مهر استان متمرکز شده است.
این مجموعه مسکونی بزرگ با وجود تلاش مسوولان و مدیریت عالی استان به منظور رفع مشکلات آن، هنوز با کمبودها و معضلاتی در بحث زیرساختی مواجه است که از جمله آن می توان به کمبود فضای سبز، نبود مراکز آموزشی متناسب با نیاز جمعیتی این شهرک، بحث فاضلاب، برق وبرخی موارد دیگر اشاره کرد.
7198/ 6048انتهای پیام /*


درباره gohari