خانه / Uncategorized / معاون قوه قضاییه: سکوت مدعیان دفاع از حقوق بشر در مقابل جنایات میانمار خلاف حقوق بشر است

معاون قوه قضاییه: سکوت مدعیان دفاع از حقوق بشر در مقابل جنایات میانمار خلاف حقوق بشر استحجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز شنبه در مراسم پایانی همایش روسای کل و معاونان فرهنگی دادگستریهای سراسر کشور در مشهد افزود: کسانی که ادعای کدخدایی در دهکده جهانی را دارند امروز با ملیت خود و دیگران چگونه برخورد می کنند و چه منطقی دارند.
وی به سکوت مدعیان دفاع از حقوق بشر در مقابل جنایات میانمار اشاره و بیان کرد: این در حالی است که وقتی در جایی کوچکترین منافعشان به خطر می افتد سریع واکنش نشان داده و قطعنامه صادر می کنند.
معاون قوه قضاییه با تاکید بر دفاع از حقوق مسلمانان در سراسر جهان گفت: در حالی که استکبار در کشورهای همسایه میلیونها نفر را آوراه کرده است، ایران با داشتن نایب برحق امام معصوم و مردمی که قدردان این نعمت هستند در امنیت کامل به سر می برد.
همایش روسای کل و معاونان فرهنگی دادگستریهای سراسر کشور ازطی روزهای 16 تا 18 شهریور جاری در مشهد برگزار شد. در این همایش کارگروههای مختلی نظیر احکام جایگزین حبس، راهکار‌های فرهنگی کاهش تخلفات، راهکار‌های تکریم ارباب رجوع و راهکار‌های فرهنگ صلح و سازش برگزار شد.
خبرنگار: ندا جواهرفر **انتشار: حسین کریم زاده
7505/1858انتهای پیام /*


درباره gohari