خانه / Uncategorized / موراتا: در یوونتوس همه چیز دارم

موراتا: در یوونتوس همه چیز دارم

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آلوارو موراتا در پیروزی ۴ بر یک یوونتوس مقابل فرنسزواروش درخشید و توانست دبل کند. مهاجم اسپانیایی پس از بازی گفت: در این جا احساس می کنم محبوب هستم و من را دوست دارند. در این جا نیازهایم برآورده می شود. هنوز راه زیادی برای بهتر شدن دارم و اگر تیم به این شکل ادامه دهد می توانم به آن برسم. 

بازیکن یوونتوس افزود: یک نفر در مسیری که قرار می گیرد چیزهای زیادی یاد می گیرد. اکنون احساس می کنم خیلی کامل تر شده ام. سال ها گذشتند و من دیگر ۲۰ ساله نیستم. هر اتفاقی که در این دوران رخ داد به کارم خواهم آمد. 

موراتا که در این تابستان از اتلتیکو مادرید جدا شد و دوباره پیراهن یوونتوس را بر تن کرد در هفت بازی این فصل شش گل به ثمر رسانده و همچنین دو پاس گل داده است. مهاجم اسپانیایی در مورد عملکردش گفت: باید کمک کنم، حرکت کنم و پرس کنم. احساس خوبی دارم و مهم تر از همه این است که تیم دوباره در مسیر پیروزی قرار گرفته است. باید ادامه داد و می توانیم خیلی بهتر شویم. خوشحال هستیم. کسب سه امتیاز خارج از خانه در لیگ قهرمانان می تواند ما را شاد کند. 

مهاجم اسپانیایی دو دوره پیراهن رئال مادرید را بر تن کرد و به همین خاطر فرصت هم بازی شدن با کریستیانو رونالدو را داشت. او اکنون در کنار ستاره پرتغالی بازی می کند. موراتا در این رابطه اظهار کرد: من نباید بگویم که کریستیانو چه کسی است، چه کار می کند یا چه کار کرده است. او هم تیمی فوق العاده ای است. با همه خیلی صحبت می کند و به همه کمک می کند. او مهمترین بازیکن تیم است. امیدواریم که ما را تا پایان فصل همراهی کند. 

انتهای پیام 

درباره gohari