خانه / Uncategorized / میوه شب عید در صومعه سرا از فردا توزیع می شود

میوه شب عید در صومعه سرا از فردا توزیع می شودامیر سیامک مشیری عصر چهارشنبه به ایرنا گفت: سال قبل میوه ها در سه مرکز شامل صومعه سرا، تولم شهر و گوراب زرمیخ توزیع شده بود ولی امسال برای رفاه شهروندان و دسترسی بهتر، مراکز توزیع به شش مرکز افزایش یافته است.
وی افزود: اتحادیه تعاون روستایی صومعه سرا خیابان امام خمینی جنب مخابرات در گوراب زرمیخ ، شرکت تعاون روستایی گوراب زرمیخ و در تولمشهر شرکت تعاون روستایی زنان پیشگام سه مرکز توزیع در بخش ها هستند.
مشیری با اشاره به اینکه توزیع میوه در دهستان ها هم انجام می شود، اظهار داشت: در دهستان کسما شرکت تعاون روستایی دهقان ، در طاهرگوراب شرکت تعاون روستایی اتحاد و در ضیابر شرکت تعاون روستایی متحد توزیع میوه ها را برعهده دارند.
به گفته رئیس اداره تعاونی روستایی صومعه سرا، درخواست شهرستان از استان ٣٠ تن پرتقال تامسون و ٢٥ تن سیب های قرمز و زرد به منظور توزیع و تنظیم بازار میوه شب عید برای پایان سال جاری و نوروز است که نسبت به سال قبل حدود ٣٥ درصد افزایش داشته است
وی خاطرنشان کرد: از امروز میوه ها وارد شهرستان شده و از ٢٤ اسفندماه توزیع میوه ها در غرفه های مشخص شده از ساعت 9 تا 13 و 14 و 30 دقیقه تا 19 انجام می شود.
به گزارش ایرنا اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان صومعه سرا ، 11 شرکت تعاونی روستایی ، سه شرکت تعاونی کشاورزی، تعاونی زنان روستایی و شش تعاونی تولید روستایی و نظام صنفی کارهای کشاورزی را تحت پوشش دارد.
شهرستان صومعه سرا با وسعتی حدود 564 کیلومتر مربع و سه بخش مرکزی ، تولمات و گوراب زرمیخ در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7292 / 2007انتهای پیام /*


درباره gohari