خانه / Uncategorized / نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد برگزار می شود

نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد برگزار می شودبه گزارش ایرنا، ناصر بهزاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نماشگاه با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری سفارت جمهوری اسلامی، توسط بخش خصوصی در محل مرکز نمایشگاههای بین المللی بغداد برگزار خواهد شد.
وی گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندیهای تجاری و صنعتی ایران است و پیش بینی می شود ۱۰۰ شرکت صنعتی تجاری و مهندسی در فضای بیش از ۱۰۰۰ مترمربع نسبت به معرفی وبازاریابی محصولات و خدمات خود اقدام کنند.
وی افزود زمینه های مشارکت شرکتهای برتر ایرانی در بخش
های مختلف صنعتی عراق در قالب سه پروژه با ده عنوان تعریف شده است و این امکان را به شرکت های ایرانی می دهد که با شناخت دقیق تری بتوانند در حوزه های سرمایه گذاری جدید در عراق وارد شوند.
وی در خصوص این سه پروژه گفت: کلیه زیرشاخه های صنعت ساختمانی تحت عنوان ‘پروبیلد ایران’ ، زیرشاخه های صنایع غذایی تحت عنوان ‘پروفود ایران’ و سایر گروههای صنعتی شامل گروههای وابسته به صنعت خودرو، آب، برق، خدمات فنی و مهندسی، پلاستیک، تجهیزات پزشکی، چاپ و بسته بندی و.. تحت عنوان پروژه سوم تعریف شده است.
وی برگزاری نشست ها و مذاکرات تجاری و صنعتی میان فعالان ایرانی و عراقی را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در قالب این نمایشگاه عنوان کرد.
بهزاد تاکید کرد توسعه بازار عراق در شرایط ورود این کشور به مرحله بازسازی پس از پایان جنگ با داعش و آزادسازی مناطق اشغال شده، فرصت مناسبی برای حضور شرکتهای ایرانی جهت اجرا پروژه های مهم و تامین و صدور کالاست.
خاورم**380**انتهای پیام /*


درباره gohari