خانه / Uncategorized / هندبالیست های آلمان حاضر نیستند به جام جهانی بروند!

هندبالیست های آلمان حاضر نیستند به جام جهانی بروند!

به گزارش ایسنا و به نقل از ایزوستیا، تیم هندبال مردان آلمان با سیل کناره گیری بازیکنانی روبرو است که از ترس عفونت  کرونا نمی خواهند به جام جهانی مصر در ژانویه سفر کنند.

هفته گذشته پاتریک ویانسک از تیم مل کناره گیری کرد و اعلام کرد در این رقابت ها حاضر به بازی نیست. 

هم تیمی های او استفن وینهولد و هندریک پکلر و همچنین فین لمکه نیز اعلام کردند به در این رقابت ها حضور نخواهند داشت و همین کار را در روز سه شنبه انجام دادند.  آلفرد گیسلاسون مربی تیم که تقریباً بدون دفاع شده است ، گفت: از نظر ورزشی این موضوع به وضوح ما را نگران کرده است. همه آنها دلایل خود را مستقیماً برای من توضیح دادند و من آنها را درک می کنم.  بازیکنان دلایل شخصی مربوط به خانواده های خود را ارائه می دهند.

پکلر که از تیم ملی کناره گیری کرد گفت: توسعه همه گیر کووید -۱۹ و محدودیت های شدیدتر من را به عنوان پدر نیز نگران می کند. در این زمان نمی توانم همسر و فرزندانم را بیش از چهار هفته تنها بگذارم.

” آلمان به تازگی اقدامات جدیدی را برای مبارزه با همه گیری انجام داده است که از جمله تعطیل کردن مشاغل پرخطر بوده است و مدارس و اجتماعات به شدت محدود شده است.

 بسیاری از مردم در آلمان خواستار لغو یا به تعویق انداختن جام جهانی هندبال در مصر شدند ، که این اتفاق نیفتاد.

آلمان باید با تیم های مجارستان ، اروگوئه و کیپ ورد در مرحله گروهی شرکت کند. آلمان در سال ۲۰۰۷ قهرمان جام جهانی هندبال شده است و سال قبل به عنوان میزبان مشترک این رقابت ها چهارم شد.

تیم ملی هندبال ایران نتوانست جواز حضور در جام جهانی هندبال ۲۰۲۱ مصر را به دست بیاورد.

انتهای پیام

درباره gohari