خانه / Uncategorized / وادی: به برد مقابل پیکان نیاز داشتیم

وادی: به برد مقابل پیکان نیاز داشتیم

محمدطاهر وادی در گفت و گو با ایسنا، درباره پیروزی دراماتیک تیم والیبال سپاهان مقابل پیکان تهران بعد از باخت در دو ست اول بازی، توضیح داد: خداراشکر توانستیم بازی باخته را برگردانیم ‌و بازیکنان ما به این نتیجه رسیدند که می‌توان بازی دو بر هیچ باخته را نیز برگرداند

او ادامه داد: همچنین از کادرفنی تیم خودمان تشکر می‌کنم که برای پیروزی در این بازی مصمم بود. برای بهتر شدن جایگاهمان در جدول به این برد نیاز داشتیم و خوشحالم که این اتفاق با تلاش بسیار زیاد بازیکنان و کادرفنی به دست آمد. اگر در این بازی به برد نمی‌رسیدیم از بالای جدول دور می‌شدیم.

پاسور تیم سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا در دو بازی قبل دو باخت خانگی را متحمل شدند؟ توضیح داد: بعد از استراحت پنجاه روزه‌ای که داشتیم دچار افت بدنی شدیم و از شرایط مسابقات دور بودیم. یک مقدار شل‌تر از قبل بازی کردیم در دو بازی قبل، اما الان به روند مسابقه برگشته‌ایم.

او در مورد تعویض زود هنگامش از بازی نیز گفت: مهم نیست در تیم ما چه کسی بازی می‌کند و واقعا آقای ملابهرامی هم خوب بازی کرد، از او تشکر می‌کنم. واقعا برای ما مهم بردن تیم است و فرق ندارد چه کسی وارد زمین شود.

وادی در مورد عملکرد خوب سپاهان بعد از ست اول گفت: سلیم چپرلی مصدوم شد و فکر کردیم بازی را برده‌ایم، وگرنه در همان ست دوم هم از  حریف پیش بودیم. بعد از ست دوم به خودمان آمده و بازی را بردیم.

انتهای پیام

درباره gohari