خانه / Uncategorized / واکنش سخنگوی ذوب‌آهن به ابراز علاقه مطهری به استقلال

واکنش سخنگوی ذوب‌آهن به ابراز علاقه مطهری به استقلال

در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال در اصفهان به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند. احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ما از تیم انتظار داشتیم که یک بازی روان و خوب ارائه بدهد که الان این نوع بازی را می‌بینیم. ما با تراکتور هم یک بازی بسیار عالی انجام دادیم و در بازی با استقلال هم همین‌طور. در دقیقه ۹۳ می‌توانستیم نتیجه را به نفع خودمان کنیم ولی با اشتباهی که بین مهاجمان رخ داد نتوانستیم گل برتری را بزنیم. اولین چیزی که ما می‌خواهیم بحث اخلاق‌مداری است که تیم ما نسبت به سایر تیم‌ها اخلاق را خوب رعایت می‌کند. در بحث فنی هم که خدا را شکر آقای منصوریان توانسته تعامل ایجاد کند.


او ادامه داد: مطمئمنا با این روندی که پیش می‌رود جایگاه خیلی بهتری از الان پیدا می‌کنیم و به رده‌های اول تا سوم می‌رسیم. هر چند از لحاظ مالی و هزینه‌ها بین تیم‌های لیگ هشتم یا نهم هستیم. ما خوشحالیم که آقای منصوریان در تیم ماست و حمایتش می‌کنیم و با همین روند و کادر ادامه می‌دهیم. ما روزهای بهتری را در آینده می‌بینیم.


جمشیدی در پاسخ به این پرسش که آیا نگران نیست ذوب‌آهن مانند دو فصل اخیر امتیازات نیم فصل اول را از دست بدهد بیان کرد: ما دو فصل پیش یعنی زمان آقای قلعه‌نویی نایب قهرمان شدیم. مطمئن باشید در همین نیم فصل اول نتایج خوبی می‌گیریم. ما تیمی هستیم از باتجربه‌ها و جوان‌ها. تعداد جوان‌های ما زیاد است و در کنار آن‌ها چند بازیکن با تجربه عالی داریم که هر تیمی آرزو دارد آن‌ها را داشته باشد. الان هم آقای خلعتبری مصدومیتش تمام شده و در بازی با استقلال بهترین بازی را ارائه دارد. با برگشتن خلعتبری در کنار ارسلان مطهری و بازیکنان جوانمان مطمئن باشید گلزنی هم شروع می‌شود و تیم راه میفتد.


او در پاسخ به این پرسش که آیا در نیم فصل اول قصد خرید بازیکن جدیدی دارند یا خیر اظهار کرد: نه ما فعلا تصمیمی برای خرید بازیکن جدید نداریم. ما نگران نیستیم چون ۲۶ بازیکن داریم که هر کدامشان هر زمان که آقای منصوریان اراده کند می‌توانند جایگزین نفرات دیگر شوند.


سخنگوی ذوب‌آهن درباره بلیت فروشی الکترونیکی هم توضیح داد: در بازی با استقلال دیدید که هیچ مشکلی نداشتیم و روال خوبی انجام شد. بدون کوچک‌ترین مشکلی کارمان را انجام دادیم.


جمشیدی درباره اظهارارت ارسلان مطهری که در مصاحبه‌هایش به تیم استقلال ابراز علاقه می‌کند و خود را استقلالی می‌داند هم گفت: قرار است من با او صحبتی در این زمینه داشته باشم. مطهری جوان خوبی است. حق طبیعی هر فردی است که علاقه‌مند به یک تیم باشد ولی وقتی در یک باشگاه است باید به تعهداتش عمل کند. البته نیازی هم نیست بعد از یک بازی سنگین از او این سوالات را بپرسند. از او می‌پرسند چه تیمی را دوست داری. او هم می‌توانست چیزی نگوید ولی گفته است. ما نمی‌توانیم جلوی عقاید افراد را بگیریم. مطمئمنا هم من و هم آقای منصوریان با او صحبت می‌کنیم. او جوان بسیار خوب و آینده‌داری است. در تیم‌های دیگر هم بخواهد می‌تواند بازی کند. او در بازی‌های آسیایی، فصل قبل و همین فصل خیلی به ما کمک کرده و تاثیرگذار است. علایق شخصی مربوط به خود فرد است اما اینکه در رسانه‌ها مطرح شود نگرانی ایجاد می‌کند. خیلی از هواداران به من زنگ زدند و گفتم خودم با ایشان صحبت می‌کنم و مشکلی هم نیست.


انتهای پیام

درباره gohari