خانه / Uncategorized / وقتی کرونا و مصدومیت ستاره‌ها هم حریف لیورپول نیست

وقتی کرونا و مصدومیت ستاره‌ها هم حریف لیورپول نیست

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی تلگراف، وقتی فیرجیل فان دایک در بازی برابر اورتون در داربی مرسی ساید مصدوم شد و رباط پاره کرد خیلی ها تصور کردند در این فصل لیورپول با بحران جدی روبرو شده است اما مصدومیت فابینیو و در ادامه تست کرونای محمد صلاح و غیبت این بازیکن هم خدشه ای به عملکرد لیورپول وارد نکرد.

این در حالی است که تیاگو آلکانتارا نیز مدت‌ها به دلیل کرونا در ترکیب تیمش جای نداشت. به نظر می رسد مردان یورگن کلوپ برنده شدن را یاد گرفتند و به خوبی پیش می روند. کمتر کسی فکر می کرد این تیم بتواند با وجود این همه مشکل، لسترسیتی را با ۳ گل در لیگ برتر شکست دهد. این برتری نشان داد که باید لیورپول را مدعی جدی قهرمانی در این فصل بدانیم که بر خلاف منچسترسیتی توانسته فرم خوب فصل قبل خود را نیز حفظ کند.

برای لیورپول که فصل گذشته هیچ رقیبی در لیگ برتر نداشت، این فصل دشواری های خاص خودش را دارد. تیم کلوپ در زمین مسابقه گاهی رنج می برد ولی هر طور است در پایان ۳ امتیاز را کسب می کند. البته این را فراموش نمی کنیم که استون ویلا موفق شد با نتیجه وحشتناک ۷ بر ۲  لیورپول را شکست دهد که به نظر یک اتفاق بود.

یکی از ارکان اصلی موفقیت لیورپول در فصل جاری خرید هوشمندانه دیگو یوتا پرتغالی است که بسیار خوب ظاهر شده است و می توان او را بهترین خرید تابستانی لیگ برتر نامید که در گلزنی بسیار موفق عمل کرده است و توانسته است جای غایب ها را در ترکیب یورگن کلوپ پر کند. 

باید دید لیورپول می تواند در ادامه فصل نیز همین طور باصلابت پیش برود یا خیر. تیم کلوپ بعد از بازی برابر آتالانتا در لیگ قهرمانان با برایتون دیدار خواهد داشت.

انتهای پیام

درباره gohari