خانه / Uncategorized / پاییز و آغاز مشکلات شناگران در استخر روباز/ درخواست فدراسیون برای اخذ مجوز استخر سرپوشیده

پاییز و آغاز مشکلات شناگران در استخر روباز/ درخواست فدراسیون برای اخذ مجوز استخر سرپوشیده

به  گزارش ایسنا، با شیوع کرونا در ایران و تعطیلی استخرها، شناگران بیشتر از ورزشکاران هر رشته دچار مشکل شدند چون تمرینات بیرون از آب هیچگاه جایگزین تمرینات آبی نیست. البته با بهتر شدن شرایط ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز بازگشایی  استخرهای روباز را صادر کرد و ملی‌پوشان واترپلو که باید خود را برای مسابقات انتخابی المپیک آماده کنند کم و بیش به صورت انفرادی در استخرهای روباز تمریناتشان را دنبال کردند.

اکنون با آغاز فصل پاییز و سرد شدن هوا مجددا ملی‌پوشان واترپلو برای حضور در استخرهای روباز با مشکلاتی روبه رو خواهند شد. تیم ملی واترپلو شانس‌ کسب سهمیه المپیک را دارد. با توجه به اینکه مدت زیادی است که این تیم تمرین منسجمی نداشته متولیان ورزش باید هر چه زودتر فکری به حال این رشته کنند و با اتخاذ تدابیری مجوز آغاز تمرینات تیم ملی را صادر کنند. البته گویا فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درخواست گرفتن مجوز تمرین برای ملی‌پوشان شنا و واترپلو را داده و منتظر پاسخ ستاد مقابله با کرونا در ورزش است.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباره تمرینات ملی‌پوشان به ایسنا گفت: همچنان محدودیت تمرینات را برای ملی‌پوشان داریم. البته تعدادی از بازیکنان به صورت انفرادی در استخر روباز تمرین می‌کنند اما با سرد شدن هوا تمرین در استخر روباز هم مشکل ساز خواهد شد.

فتاحیان در ادامه گفت: درخواست گرفتن مجوز تمرین برای ملی‌پوشان واترپلو و شنا را در استخر سرپوشیده داده‌ایم و امیدوار هستیم بتوانیم مجوز لازم را بگیریم. احتمالا با گرفتن مجوز تمرینات را از استخر سرپوشیده آزادی برای تیم ملی شنا و واترپلو آغاز کنیم.

انتهای پیام

درباره gohari