خانه / Uncategorized / پل روستای تکی آباد تالش به بهره برداری رسید

پل روستای تکی آباد تالش به بهره برداری رسیدبه گزارش خبرنگار ایرنا بخشدار مرکزی تالش عصر پنجشنبه در آئین افتتاح این پل گفت: از سال گذشته ساخت چند پل برای تسهیل تردد روستائیان این بخش با 530 میلیون ریال اعتبار دهیاری ها آغاز شده بود که 12 مورد آن در هفته دولت و دهه فجر سال قبل به بهره برداری رسید و این پل نیز امروز به اهالی تقدیم می شود.
چنگیز شکوری افزود: پل های روستاهای سراگاه، ییلاقی لنبه و چلونصر بخش مرکزی تالش نیز در حال ساخت است و در ماه های آینده یا هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
وی اظهار کرد: آمایش سرزمینی از برنامه های دولت است و در راستای عمل به آن آسفالت معابر روستایی، اختصاص ماشین آلات آتش نشانی، حمل زباله، احداث پل ها، کانال ها و بهسازی معابر در دستور کار دهیاران بخش مرکزی تالش قرار گرفته و با همکاری فرمانداری، نماینده مردم در مجلس و دستگاه های متولی انجام شده است.
شکوری ادامه داد: پل ها در کاهش ترافیک جاده های اصلی، جابجایی ماشین آلات کشاورزی و حمل محصولات زراعی روستائیان نقش مهمی دارند.
بخش مرکزی تالش با بیش از 800 کیلومتر مربع وسعت، ۱۲۵ روستا و آبادی، ۹۱ روستای دارای شورای اسلامی و ۶۵ روستای دارای دهیاری است.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
7124/2007انتهای پیام /*


درباره gohari