خانه / Uncategorized / چشمی: از مجیدی بپرسید چرا کاپیتان شدم

چشمی: از مجیدی بپرسید چرا کاپیتان شدم

به گزارش ایسنا، روزبه چشمی، بازیکن تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی این تیم برابر نفت مسجد سلیمان درباره دیدار بعدی برابر پرسپولیس بیان کرد: یک جمله کلیشه‌ای می‌گویند که داربی هم مثل بازی‌های دیگر سه امتیاز دارد. این بازی برای دو تیم و هواداران حساسیت دارد ولی اگر بتوانیم سه امتیاز داربی را بگیریم شرایط خودمان را بهتر می‌کنیم و این روند را بهتر ادامه می‌دهیم.

او درباره وضعیت تیم ملی که این روزها سرمربی ندارد هم اظهار کرد: بعد از جام ملت‌ها و رفتن آقای کی‌روش، همه این اتفاقات را پیش‌بینی می‌کردند. آقای ویلموتس هم متاسفانه نتیجه نگرفت و الان شرایط برای تیم ملی خیلی سخت شده است. این روند مشخص نشدن سرمربی هم به تیم ملی ضرر می‌زند. بازی‌های ما از فروردین شروع می‌شود و باید همه بازی‌های برگشت را ببریم. باید سرمربی تیم ملی را هر چه سریع‌تر انتخاب کنند. بعد از دو صعود متوالی به جام جهانی حیف است که در مرحله اول گروهی حذف شویم و این برای کشور ما جالب نیست. ایران همیشه حرف اول را در آسیا می‌زد.

چشمی درباره وضعیت مالی استقلال هم توضیح داد: پول امسال را همه تا سقف ۴۰ درصد دریافت کرده‌اند.

او درباره بستن بازوبند کاپیتانی استقلال هم، گفت: اگر این را از آقای مجیدی بپرسید ممنون می‌شوم. کاپیتانی را سرمربی انتخاب می‌کند. یک نیمه وریا غفوری در زمین نبود و مسئولیت بر عهده من بود. غفوری که به زمین آمد، بازوبند را به او دادم. فکر می‌کنم این نظر سرمربی تیم است.

بازیکن استقلال درباره حضور موسوی در هیات مدیره و وضعیت مدیریت این باشگاه هم بیان کرد: فکر می‌کنم هر چه زودتر به وضعیت سر و سامان بدهند و بدانند چه پستی در باشگاه دارند و چه کسانی در باشگاه هستند، شرایط می‌تواند خیلی بهتر شود. این برای همه باشگاه‌هاست. اینکه یک یا دو ماه یک نفر سرپرست باشد و یک نفر دیگر بیاید خوب نباشد. فکر می‌کنم باید سریع‌تر تصمیم‌گیری شود وسازماندهی خوبی در باشگاه ما ایجاد شود. شرایط الان خیلی بهتر شده است ولی باید بهتر شود. این مستلزم این است که مدیرعامل انتخاب شود.

چشمی درباره اعتراض هواداران استقلال به خشن بازی کردن نفت هم اظهار کرد: بازی حساسی هم برای ما و هم نفت مسجد سلیمان بود. اگر خشن بودند و سخت گیرانه بازی می‌کردند عادی بود چون بازی برای هر دو تیم حساس بود.

او در پاسخ به این که چه کسی باید سرمربی تیم ملی شود هم بیان کرد: هر شخصی که می‌آید امیدوارم موفق باشد چون این تیم باید به جام جهانی صعود کند.

انتهای پیام

درباره gohari