خانه / Uncategorized / چقدر از پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال مانده است؟

چقدر از پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال مانده است؟

به گزارش ایسنا، بحث پاداش‌های قهرمانی تیم‌های فوتسال آقایان و بانوان ایران کش دار و خسته کننده شده و اصرار فدراسیون فوتبال در پرداخت نکردن این مطالبات در نوع خود عجیب است. فدراسیون که هنوز پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان را پرداخت نکرده بهمن پارسال و در پی تهدید سید محمد ناظم الشریعه به استعفا، در آستانه مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا – که آن زمان هنوز به تعویق نیفتاده بود – بخشی از پاداش ملی پوشان را پرداخت کرد و مقرر شد تا پیش از اعزام تیم به مسابقات بقیه آن پرداخت شود اما با تعویق مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا پرداخت باقیمانده این پاداش به بوته فراموشی سپرده شد.

مهدی تاج، رئیس وقت فدراسیون فوتبال پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال در مسابقات سال ۲۰۱۸ که در روز ۲۲ بهمن ماه رقم خورد وعده پرداخت پاداش ۲۲ میلیون تومانی را به بازیکنان داد که سال گذشته در نهایت ۱۲ میلیون تومان آن به بازیکنان پرداخت شد. این در حالی است که پاداش پیروزی‌های ایران در مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی ۲۰۱۸ آسیا و ۲۰۲۰ آسیا نیز به بازیکنان پرداخت نشده است که با این تفاسیر، فدراسیون فوتبال تنها ۳۰ درصد پاداش بازیکنان را داده است.

مطالبات بازیکنان تیم ملی فوتسال در شرایطی هنوز به طور کامل تسویه نشده که به زودی اردوهای آماده سازی این تیم برای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا – که انتخابی جام جهانی هم است – آغاز می شود و این اتفاق از لحاظ روحی تاثیر منفی روی بازیکنان خواهد گذاشت.

انتهای پیام

درباره gohari