خانه / Uncategorized / کارشناسی داوری دیدار پرحاشیه پرسپولیس و شهرداری ماهشهر

کارشناسی داوری دیدار پرحاشیه پرسپولیس و شهرداری ماهشهر

سعید مظفری‌زاده کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا درباره قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار شهرداری ماهشهر و پرسپولیس در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی و اتفاقات دقایق آخر این بازی توضیح داد: داور بازی را در دقیقه ۸۹ قطع کرد و این در حالی بود که من انتظار داشتم در همان دقیقه ۸۵ که سنگ‌پرانی‌ها شروع شد بازی را متوقف کند. داور در ابتدا به درستی تصمیم به توقف بازی گرفت و جراحت کمک داور او را مجاب به گرفتن این تصمیم کرد که کار درستی بود اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که دوباره تصمیم گرفت بعد از چند دقیقه بازی را ادامه دهد.

وی افزود: نمی‌دانم خودش این تصمیم را گرفت یا با او تماس گرفتند که بازی را در لحظات پایانی ادامه دهد اما به نظر من ادامه بازی تصمیم اشتباهی بود و اگر اتفاق بدتری می‌افتاد، بنیادی‌فر پاسخگو بود یا کسی که با او تماس گرفت؟

مظفری‌زاده در خصوص صحنه‌های حساس این دیدار هم گفت: در نیمه اول توپ در محوطه جریمه شهرداری ماهشهر با دست بازیکن این تیم برخورد داشت اما به هیچ وجه پنالتی نبود. در نیمه دوم و در محوطه جریمه پرسپولیس، دست چپ رادوشوویچ تعادل بازیکن شهرداری ماهشهر را به هم زد که داور می‌توانست پنالتی بگیرد.

انتهای پیام

درباره gohari