خانه / Uncategorized / کار احداث 2 طرح دایم پست 132،33 کیلوولت در ایذه آغاز شد

کار احداث 2 طرح دایم پست 132،33 کیلوولت در ایذه آغاز شدبه گزارش ایرنا، کار احداث پست 132،33 کیلوولت میانگران ایذه با اعتبار 220 میلیارد ریال و پست 132،33یلو ولت آنزان (ایذه 3) با اعتبار 470 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت برق منطقه ای خوزستان آغاز شد.
همزمان با شروع عملیات ساخت این 2 پست، کار احداث 60 کیلومتر خط 132 کیلو ولت 2 مداره تک سیمه با استفاده از سیم دریک و نصب 100 دستگاه دکل فلزی مشبک در آنزان و نیز احداث 20 کیلومتر خط 132 کیلو ولت 2 مداره تک سیمه با استفاده از سیم دریک و نصب 100 دستگاه دکل فلزی مشبک در میانگران نیز آغاز شد.
هدف از اجرای پروژه پست میانگران ایذه کاهش تلفات انتقال انرژی، افزایش ظرفیت و ضریب اطمینان شبکه، بهبود ولتاژ، پایداری شبکه فوق توزیع و کاهش خاموشی ها و کاهش بارگیری از پست های انتقال مجاور و زمان بهره برداری از آن سال 98 بیان شده است.
هدف از اجرای پروژه پست آنزان نیز که همزمان با پست ایذه به بهره برداری خواهد رسید، تامین انرژی مشترکان جدید خانگی، صنعتی، کشاورزی و تجاری، ایجاد زیرساخت لازم برای توسعه اقتصادی و اجتماعی در جهت پایداری و تقویت شبکه برق ناحیه مارون و کاهش محدودیت در شبکه فوق توزیع است.
گفته می شود تمام مراحل طراحی، خدمات مهندسی، ساخت تجهیزات و اجرای عملیات این 2پست توسط شرکت های داخلی انجام می شود.
گفتنی است هوشنگ فلاحتیان معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در یک سفر 2 روزه به خوزستان و با حضور مسئولان استانی پروژه های شرکت برق منطقه ای خوزستان را در شهرهای اهواز و ایذه کلنگ زنی و افتتاح کرد.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در ادامه سفر خود، با حضور در شهر باغملک در آیین افتتاح فاز نخست پست 132،400 کیلوولت باغملک و خط ورود خروج برق به کارون 3 و رامهرمز و نیز نصب ترانس چهارم پست 132،33 کیلو ولت این شهر شرکت خواهد کرد.
ایذه در شرق خوزستان واقع است.
6037
خبرنگار: سپیده اسکندری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


درباره gohari