خانه / Uncategorized / کشتی آزاد قهرمانی آسیا/ ۱۰ نماینده ایران رقبای خود را شناختند

کشتی آزاد قهرمانی آسیا/ ۱۰ نماینده ایران رقبای خود را شناختند

به گزارش ایسنا، در روز نخست این رقابت‌ها، مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم و در روز دوم (یکشنبه) رقابت‌های اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم برگزار می‌شود.

قرعه کشی این مسابقات عصر امروز برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک در دور اول با چیا وی چویو از چین تایپه کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مبارزه میان الزیداوی از عراق و نوراسلام سانایف دارنده مدال نقره و برنز جهان از قزاقستان مصاف می دهد. در این وزن ۱۱ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند، مجید داستان در دور نخست به مصاف گامبایار نامسرای از مغولستان می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان نوربولات عبدالعلیف از قزاقستان و اولوبک ژولدوشبیکوف دارنده مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان از قرقیزستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور اول با نورگازی عبدالرزاکوف از قرقیزستان سرشاخ می‌شود و در صورت شکست این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان حسین الازانی از یمن و یایو چانگ از چین تایپه می رود در این وزن ۱۴ کشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۹ نفر شرکت کرده‌اند، امیرحسین حسینی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با میژان آشیروف دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر در دور بعد و در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف برنده ناوین از هند و تائه جین جئون از کره جنوبی می‌رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست با بکجان ژامبولوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده جیتیندر از هند و چامنامجان از تایلند می‌رود. در این وزن ۱۲ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که هشت شرکت کننده دارد، علی سوادکوهی در دور اول به مصاف سهراب شریپوف از ازبکستان می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه‌نهایی با برنده کشتی میان گلیمجان یوسربایف دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان و ارسلان بوداژاپوف از قرقیزستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم احمد بذری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف برنده کشتی میان عیسی شاپیف از ازبکستان و بهادر کودیروف از تاجیکستان می‌رود. در این وزن ۹ نفر حضور دارند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که هشت نفر حضور دارند محمدجواد ابراهیمی در دور نخست به مصاف ایلیسخان چیلایف از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم و در مرحله نیمه‌نهایی با برنده کشتی میان آجی نیاز صفرنیازاف از ازبکستان و سومور از هند مبارزه می‌کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج در دور اول با اولزیسایخان باسانتسوجت از مغولستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان علیشیر یرگالی دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان و مخسود ویسالوف از ازبکستان می‌رود. در این وزن ۱۱ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند پرویزهادی در دور اول با عمر سارم از سوریه مصاف می‌دهد و در صورت پیروزی در این کشتی در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان الزوباید از عراق و آیال لازاریف قهرمان آسیا از قرقیزستان می‌رود.

بر اساس برنامه رقابت‌های مقدماتی از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و مسابقات رده‌بندی و فینال از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۹:۰۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

درباره gohari