خانه / Uncategorized / گل ریحان برای پیروزی برابر استقلال انگیزه زیادی دارد/استراماچونی مربی خوبی است

گل ریحان برای پیروزی برابر استقلال انگیزه زیادی دارد/استراماچونی مربی خوبی است

محمد نصرتی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص بازی روز دوشنبه این تیم برابر استقلال تهران در مرحله نخست جام حذفی گفت: گل ریحان برای این بازی شرایط خوبی دارد.

نصرتی افزود: هدف اصلی گل ریحان صعود به لیگ برتر است و در این میان با وجود اینکه از ابتدا قرعه سختی به ما خورد و مقابل استقلال قرار گرفتیم اما به جام حذفی هم نیم نگاهی داریم.

وی ادامه داد: درست است که استقلال در هفته‌های اخیر درگیر یک سری حواشی شده اما از یک مربی خوب بین‌المللی و بازیکنان کلیدی برخوردار است و در مجموع بازی سختی با این تیم خواهیم داشت.

سرمربی گل ریحان خاطرنشان کرد: بازیکنان ما از هفته گذشته با انگیزه زیادی تمرین کرده‌اند، ما استعدادهای بالقوه زیادی در گل ریحان داریم که باید بالفعل شوند؛ همه چیز برای یک بازی خوب با استقلال فراهم است.

نصرتی در خصوص مصدومین تیم گل ریحان هم گفت: حسین پاپی از ناحیه انگشت پا آسیب دیده که باید دید شرایطش چگونه پیش خواهد رفت، محمد شادکام هم از ناحیه مچ پا مصدوم شده و مشغول انجام فیزیوتراپی است.

نصرتی در خصوص اینکه آیا سابقه بازی در پرسپولیس باعث انگیزه مضاعف وی برای برد استقلال شده است یا خیر هم گفت: در حال حاضر آن چیزی که به من انگیزه می‌دهد گل ریحان است و به عنوان سرمربی گل ریحان و تیمی که نماینده کرج و استان البرز است به میدان می‌روم.

نصرتی در خصوص وضعیت گل ریحان در جدول لیگ دسته اول هم گفت: گل ریحان تاکنون عملکرد خوبی داشته و توانسته‌ایم از شش بازی 12 امتیاز کسب کنیم، در حال حاضر اختلاف ما با صدر جدول دو امتیاز است.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه هزینه گل ریحان یک سوم فصل گذشته است و وضعیت بودجه‌ای تیم ضعیف‌تر شده اما بازیکنان با انگیزه بالا و بدون هیچ کوتاهی و با یک همدلی خوب کار را دنبال می‌کنند و جا دارد از بزرگان تیم به خاطر ایجاد این همدلی تشکر کنم.

نصرتی در پایان گفت: سعی داریم روند خوب گل ریحان را ادامه دهیم تا امسال بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

گفتی است بازی دو تیم گل ریحان البرز و استقلال تهران در چارچوب رقابت‌های جام حذفی ساعت 18:15 روز دوشنبه هشتم مهرماه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

درباره gohari