خانه / Uncategorized / 30 درصد از اعتبارات مرحله اول سالجاری روانسر تخصیص یافت

30 درصد از اعتبارات مرحله اول سالجاری روانسر تخصیص یافتبه گزارش ایرنا، حسین ویسمرادی روز چهارشنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان روانسر افزود: در مرحله اول توزیع اعتبارات از محل تملک دارایی ها بیش از 55 میلیارد و 699 میلیون ریال برای اجرای 108 طرح و پروژه مصوب شده که مواقفت نامه 17 میلیارد و 340 میلیون ریال آن مبادله شده است.
وی با تاکید بر تسریع در جذب اعتبارات تصریح کرد: با اختصاص این اعتبار دستگاه های اجرایی می توانند قرارداد اجرای پروژه ها را آغاز نمایند.
فرماندار روانسر مهم‌ترین این طرح‌ها را اصلاح شبکه آب آشامیدنی شهرهای روانسر و شاهو، توسعه و بازسازی پروژه های آبرسانی روستاهای آبدار، آبرسانی سیار روستاهای شهرستان، اجرا و تهیه طرح‌ هادی، تعمیر و تجهیز مساجد 12 روستای شهرستان اعلام کرد.
فرماندار روانسر ادامه داد: 69 میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات استفاده متوازن برای اجرای 18 پروژه در نظر گرفته شده که با تخصیص اعتبارات عملیات اجرایی آنها نیز آغاز خواهد شد.
ویسمرادی بیان داشت: در مجموع 12 میلیارد و 469 میلیون ریال اعتبار برای روانسر تصویب شده که تخصیص کامل این اعتبارات روند توسعه و عمران این شهرستان را شتاب می بخشد.
وی گفت: اجرا و تکمیل طرح های هادی سه روستا، افزایش ظرفیت مخازن آب شرب شهر شاهو، اصلاح شبکه آب شهر روانسر، اجرای طرح های عمران شهری در شهرهای روانسر و شاهو از جمله ساماندهی ورودی شهر از میدان اورامان تا سراب جابری، ساماندهی سراب روانسر، تکمیل کنارگذر و ساماندهی معابر و توسعه فضای سبز شهری، احداث مدرسه هشت کلاسه در محله صالح آباد روانسر، تکمیل پایگاه فوریت های پزشکی نهرابی و تکمیل و توسعه شهرک صنعتی از جمله طرحهایی است که از محل اعتبارات استفاده متوازن اجرایی می شوند.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
8066/7455خبرنگار:یوسف فتاحی ** انتشار دهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari