خانه / Uncategorized / 39 جایگاه سوخت در زنجان به درجه ممتاز ارتقا یافتند

39 جایگاه سوخت در زنجان به درجه ممتاز ارتقا یافتندمحمود آقامحمدیان روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با افزایش 39 جایگاه سوخت به درجه ممتاز در استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون تعداد این جایگاه ها با این درجه به 69 درصد رسید که این میزان در مدت مشابه سال گذشته 30 جایگاه با 63 درصد بود.
به گفته وی، تعداد جایگاه های درجه یک این استان 9 جایگاه معادل 17 درصد است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: فقط 14 درصد جایگاه های سوخت استان درجه پایین تر از یک دارند.
آقامحمدیان یادآورشد: تلاش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با همراهی جایگاه داران برای ارتقا 14 درصدی جایگاه ها به درجه ممتاز در آینده است.
وی، تعداد جایگاه های سوخت استان زنجان را 54 باب اعلام کرد وافزود: در آینده جایگاه های در حال ساخت فقط با درجه ممتاز شروع به فعالیت خواهند کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با ارتقاء سطح و درجه جایگاه های سوخت استان خدمات شایسته و مطلوبتری به شهروندان و مسافران عبوری ارائه می شود.
به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 53 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی است.
هموطنان در صورت مواجهه با هرگونه مورد تخلف، انتقاد، پیشنهاد و ارائه راهکار مورد را با سامانه 09627 و یا از طریق شماره 3000249627 در طول 24 ساعت از شبانه روز اطلاع رسانی کنند.
325/6085
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari