خانه / Uncategorized / 600 هزار میلیارد ریال در بودجه سال آینده برای اشتغال تصویب شده است

600 هزار میلیارد ریال در بودجه سال آینده برای اشتغال تصویب شده استبه گزارش ایرنا، غلام محمد زارعی روز یکشنبه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر یاسوج اظهار داشت: هزینه شدن این مبلغ تحول چشمگیری را در اقتصاد استان های مختلف کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: رویکرد بودجه سال آینده بهبود وضعیت اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری و رفع توسعه نیافتگی استان ها در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم است و بر همین اساس نیز تنظیم شد.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به منظور کاهش فشار اقتصادی به مردم از هرگونه افزایش قیمت حامل های انرژی آب، برق و گاز در بودجه سال آینده جلوگیری شده است.
زارعی عنوان کرد: ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد با حضور چشمگیر در عرصه های مختلف از جمله راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به دشمنان اعلام می کنند که هرگز از انقلاب دست برنمی دارند و با تمامی وجود پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند.
وی ابراز داشت: ملت ولایتمدار ایران همه ساله در یوم الله 22 بهمن برای بیعت مجدد با امام راحل، رهبری، آرمان های نظام و انقلاب و ادامه دادن راه شهدا به صحنه می آیند.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین و اصلی ترین پیام این حضور برای مسئولان اجرایی آن است که با هم افزایی، وحدت و تلاش بیشتر به مردم خدمت کرده و لحظه ای کوتاهی نکنند.
زارعی اظهار داشت: باید عزم مسئولان اجرایی برای گره گشایی از مشکلات مردم و ارائه خدمات شایسته تر به آنان راسخ تر و جدی تر شود.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
7535/6110انتهای پیام /*


درباره gohari