خانه / Uncategorized / 77 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال زایی در اردکان اختصاص یافت

77 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال زایی در اردکان اختصاص یافتبه گزارش ایرنا مصطفی پوردهقان روز شنبه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با یادآوری اهمیت ایجاد اشتغال و رونق تولید در جامعه، افزود: در جهت تزریق مالی به طرح های اشتغال زای شهرستان تاکنون 6 کارگروه و کمیته فنی اشتغال در شهرستان برای بررسی 200 طرح در بخش های کشاورزی،گردشگری و صنعتی تشکیل شده است‌ .
وی اضافه کرد: تاکنون تعداد 50 طرح با اعتبار بالغ بر 40 میلیارد ریال مصوب و به کارگروه اشتغال استان جهت تصویب نهایی ارسال گردیده است .
پوردهقان اظهار کرد: این وام ارزان قیمت زیر نظر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان و استان به کارآفرینان مشاغل روستایی و شهرهای کوچک زیر 10 هزار نفر در قالب ایجادی،توسعه ای و سرمایه در گردش ارائه می شود.
معاون فرماندار اردکان در ادامه به طرح دیگر ارایه تسهیلات یارانه دار در قالب طرح فراگیر به واحدهای تولیدی بزرگ و متوسط اشاره و اظهار کرد: این تسهیلات به واحدهای نیازمند تسهیلات در بخش های مختلف ارایه می شود.
وی اظهار امیدواری کرد در قالب دو طرح مذکور بتوان واحدهای تولیدی شهرستان را فعال تر و به اشتغال زایی بیشتر سوق داد.
شهرستان اردکان که مرکز آن در 60کیلومتری شهر یزد قرار دارد و 98 هزار نفر جمعیت دارد بیش از 40روستای دارای سکنه را در خود جای داده که 24 روستای آن دهیاری و شورا دارند.
7544/ 6197انتهای پیام /*


درباره gohari